Úvod

»

Novinky » betaJET verso - tisk datamatrix kódů

betaJET verso - tisk datamatrix kódů

Představujeme Vám novinku od KBA-Metronic GmbH!

betaJET verso – systém DOD inkJETového potisku umožňuje vysoce kvalitní tisk čárových kódů, 2D a datamatrix kódů na skládací krabičky a kartonové obaly.


betaJET verso - DOD HR technologie

 

KBA-Metronic GmbH rozšiřuje svůj sortiment zahájením výroby další technologie značení: betaJET verso s HP Thermal Inkjet technologií tisku.

Jeho největší přednosti:

- vynikající kvalita tisku při rychlostech až do 120 m/min

- tiskové rozlišení až 600 dpi i při vyšších rychlostech

- tisk čárových, 2D a datamatrix kódů s vysokým rozlišením

 

betaJET verso vytváří malé, přesné kapky pro zajištění trvale vysoké kvality tisku.  Jeho oblast použití je všude tam, kde je kladen zvláštní důraz na kvalitu jako například v průmyslových tiskových aplikacích, v adresování pošty, v loterii, vstupenkách a letácích. betaJET verso zaujme nápadně ostrým tištěným obrazem. Ve farmaceutickém průmyslu se používá také betaJET verso pro tisk čárových, 2D a datamatrix kódů s vysokým rozlišením.

 

ukázka potisku betaJET verso

 

Tiskové hlavy betaJET verso lze sestavit individuálně do kaskády. Modulární koncepce umožňuje uspořádání až čtyř tiskových hlav na jedné lince. Tímto způsobem lze dosáhnout výšky tisku až do 50,8 mm (2 palce). Tiskové hlavy je možné instalovat v poloze ze shora nebo ze strany. Kompaktní design tiskových hlav umožňuje integraci i do velmi těsných prostor. Držák tiskové hlavy kompatibilní s tiskárnami alphaJET usnadňuje rychlou montáž.

 

Řídící jednotka

Při vývoji řídící jednotky byl kladen důraz na její kompaktní rozměry. Snadno se čistí, má odolnou konstrukci z nerez ocele a je vhodná pro použití v náročných výrobních podmínkách. Rozhraní jsou kompatibilní s inkoustovými tiskárnami generace alphaJET evo. To znamená, že je možný provoz paralelně s tiskárnami alphaJET.

 

betaJET verso se ovládá přes 8,4 "dotykový displej s intuitivním KBA-Metronic rozhraním. Uživatel pracuje prostřednictvím systémových předvoleb a snadnou formou průvodce konfigurací. Konfigurace jednotlivých hlav je jednoduchá. Lze tedy snadno tisknout současně různými barvami na různé podklady jako jsou etikety a karton. Integrovaný editor etiket pomáhá s vytvářením předloh tisku. Tyto mohou být ověřovány díky náhledu WYSIWYG.

dotykový displej betaJET verso

 

Typ inkoustu v betaJET verso závisí na tištěném materiálu. Inkousty jsou k dispozici v různých barvách a jsou ekologické bez rozpouštědel. Inkoustovou kazetu lze vyměnit během několika sekund.

Integrace betaJET verso s dopravníkem udaFORMAXX nabízí zákazníkům optimální řešení pro vysoce kvalitní tisk na skládací krabičky a lepenkové polotovary.

Naše služby

Vedle prodeje tiskových strojů nabízíme také jejich pronájem, nebo se o potisk postaráme formou zakázky.

Pronájem
Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem značících zařízení, tzv. full servis (operativní leasing, nebo outsourcing). Je to výhodný způsob...více
Zakázkové značení
Zakázkové značení, které zhotovujeme na vlastních laserech nebo ink-jetových tiskárnách, je vhodné pro firmy, pro které je pořizování vlastn...více
Servis
Poskytujeme autorizované servisní služby pro veškerá zařízení z naší nabídky. Kromě pravidelných servisních prohlídek a běžných oprav pos...více
Použité stroje
V této sekci naleznete aktuální nabídku použitých zařízení za výhodnou cenu. Veškeré stroje jsou prověřeny našimi servisními techniky a po...více