Úvod

»

Novinky » Díky laserovému značení ELECTROX šplhá DMM Wales výše

Díky laserovému značení ELECTROX šplhá DMM Wales výše

 

Firma ELECTROX pomáhá odborníkům na horolezeckou techniku - DMM Wales k zajištění sledovatelnosti na svých karabinách a dalším základním horolezeckém vybavení.

DMM Engineering je jedním z předních výrobců lezeckého vybavení ve Velké Británii s pověstí bezkonkurenční kvality. Zásadní úlohou je tedy udržování bezpečnosti horolezců, proto jeho výrobní škála karabin na nejvyšší úrovni.

 

Důsledkem toho je přesné a nesmazatelné značení nutné pro účely sledovatelnosti. Společnost DMM musí splňovat celou řadu průmyslových standardů, včetně certifikací CE, ANSI a CSA.

Firma DMM Wales nebyla spokojena s předchozí metodou značení pomocí ražby a uznala, že značení laserem představuje tu nejlepší alternativu, protože nabízí vynikající čitelnost a trvalost. Proto firma hledala dodavatele s podobnou pověstí kvality jako její vlastní a provedla průzkum trhu s cílem nalézt tu nejlepší.

Firma ELECTROX byla vybrána jako dodavatel díky zapůsobení na DMM předváděcí akcí a označenými vzorky. "Rychlost, flexibilita a výkon laseru byl vynikající a ELECTROX dokázal, že by to mohlo přinést i zlepšení kvality informací o výrobku a zvýšení naší kapacity," vysvětluje Fred Hall, generální ředitel DMM Wales. Řešení navržené firmou ELECTROX kombinuje vláknový laser Scorpion Rapide s pracovní stanicí MaxBox, která zajišťuje bezpečné značení.

 Laserové značení na karabiny DMM Wales

Laser Scorpion Rapide nabízí vysokou rychlost a vysoké rozlišení značení přímo na kovový povrch karabiny, díky čemuž mají v DMM plnou kontrolu nad parametry paprsku laseru.
Označení se provádí v pracovní stanici MaxBox, která má kompaktní půdorys vyžadující minimální výrobní prostor a funkce pro intuitivní ovládání, které dělají programování značení rychlým a efektivním.

 

ELECTROX také poskytuje trvalou podporu DMM, jak vysvětluje obchodní ředitel Peter Ramsden: "Jako jediný výrobce laserového značení ve Velké Británii je firma ELECTROX schopna poskytovat vynikající technickou podporu a zajistit na zakázku úpravy standardních produktů, které splňují přesné požadavky zákazníků."

"Byli jsme velmi spokojeni s úrovní podpory a technických rad od ELECTROXu, pomáhá nám dosáhnout výrazné úspory nákladů a splnit zvýšené nároky," potvrzuje Fred Hall.

"Důležité je, že se můžeme lépe přizpůsobovat požadavkům zákazníků a změnám, které jsou nezbytné s ohledem na to, že naše karabiny potenciálně zachraňují život člověka," dodává.

 

 

Více informací o laserech Scorpion Rapide naleznete zde a o pracovní stanici MaxBox zde

Naše služby

Vedle prodeje tiskových strojů nabízíme také jejich pronájem, nebo se o potisk postaráme formou zakázky.

Pronájem
Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem značících zařízení, tzv. full servis (operativní leasing, nebo outsourcing). Je to výhodný způsob...více
Zakázkové značení
Zakázkové značení, které zhotovujeme na vlastních laserech nebo ink-jetových tiskárnách, je vhodné pro firmy, pro které je pořizování vlastn...více
Servis
Poskytujeme autorizované servisní služby pro veškerá zařízení z naší nabídky. Kromě pravidelných servisních prohlídek a běžných oprav pos...více
Použité stroje
V této sekci naleznete aktuální nabídku použitých zařízení za výhodnou cenu. Veškeré stroje jsou prověřeny našimi servisními techniky a po...více