Průmyslové značení může nahradit tisk etiket

Firma LIFTEC CZ má již více než 25 let zkušeností v oblasti průmyslového značení. Nabízíme prodej, servis a pronájem bezkontaktních i kontaktních technologií označování výrobků nebo obalů (datum výroby a spotřeby, šarže, čárové kódy, datamatrix, jednoduchá grafika). Technologie průmyslového značení jako jsou inkjet, laser, mikroúder, horká ražba, termotransfer jsou vhodné zejména pro výrobce větších sérií. Průmyslové značení - tisk etiket jsme schopni nahradit přímým potiskem materiálu a tím snížit náklady na značení výrobků!

Máte již opotřebovanou starou datumovku, řešíte průmyslové značení pneumatik, průmyslové značení kabelů, kondenzátorů nebo označování oceli? Jsme zde, abychom Vám poradili s výběrem vhodné technologie průmyslového značení! Podílíme se na řešení identifikace v průmyslu při sledování průběhu výrobního procesu pomocí čárových kódů, datamatrix a dalších 2D kódů.

Jste výrobci potravin a potřebujete průmyslové značení? Pak tedy jistě značíte datum výroby a spotřeby. Nabídkou moderních technologií průmyslového značení pro velkovýrobce výrazně uspoříme náklady v spotřebních materiálech. Čím dál více rozšířené průmyslové laserové značení patří k technologiím bez žádného spotřebního materiálu! LIFTEC CZ – odborník na různé způsoby průmyslového značení.

  

Rádi pomůžeme

Vybrat tu správnou technologii není vždy jednoduché. Naši odborníci Vám rádi s výběrem pomohou. Zavolejte, nebo napište našemu týmu specialistů.

26.05.2017
Vystavovali jsme na mezinárodním veletrhu strojírenských technologií FOR INDUSTRY (9. - 12. 5. 2017).
›› celá zpráva
20.07.2016
Máte zajem pracovat v dynamické firmě v oboru průmyslového značení Podívejte se na nabídku volných pracovních míst.
›› celá zpráva