Úvod

»

Novinky » Novinka - připravujeme hpdSYSTEM magno

Novinka - připravujeme hpdSYSTEM magno

Představujeme Vám novinku – tiskárnu pro horkou ražbu - hpdSYSTEM magno

 

Dnes Vám představujeme naši novou horkoražební tiskárnu hpdSYSTEM magno - nástupce osvědčeného modelu M05. S oblastí tisku 50 x 80 mm (volitelně 50 x 85 mm) je to naše horkoražební tiskárna s největším tiskovou plochou. Tiskárna hpdSYSTEM magno splňuje všechny dnes běžné nároky na bezpečnost, použitelnost, design a ovládání.

 

S cílem co největší variability v balení, označování a kartonáži je tiskárna hpdSYSTEM magno vyráběna v pravém a levém provedení.

 

Rozměry zařízení jsou 188 x 282 x 168 mm (V x Š x D), přičemž právě výška 188 mm je rozhodujícím faktorem pro snadnou obměnu již nainstalovaných tiskáren se standardní výškou montáže o 188 mm. To umožňuje jednoduchou výměnu starého systému M05 za nový hpdSYSTEM magno.

 horká ražba hpdSYSTEM magno

Technické vlastnosti hpdSYSTEM magno jsou shodné s ostatními systémy KBA-Metronic - hpdSYSTEM Vario a hpdSYSTEM Nano. Stejně jako všechny ostatní tiskárny řady hpdSYSTEM má nová tiskána hpdSYSTEM magno ve výchozím nastavení následující funkce:

 

- řídící jednotka (nastavení parametrů, jednotka s displejem)

- elektronický regulátor pro rychlé nahřátí (warm-up) a konzistentní kvalitu tisku

- sledování stavu a konce značící fólie jako standardní součást tiskárny

- přesné vedení tiskové hlavy

- možné použití čítače, zdvih tisku 9 mm

- délka fólie 305 m je shodná se systémy hpdSYSTEM Vario

 

Řídící jednotka shodná pro všechny tiskárny hpdSYSTEM (volitelně s 115/230V AC nebo 24V DC napájením) umožňuje tyto funkce:

 

- připojení až 2 tiskáren na 1 řídící jednotku (při 24 V DC napájení)

- řídicí modul s klávesnicí a LCD displejem s grafickými symboly (vícejazyčné informační funkce) = zobrazení poruchy teplotního čidla, nízké teploty nebo přehřátí jedním pohledem

- převíjení fólie (volitelně), chyby podpětí a absence zásobníku (pouze u hpdSYSTEM vario)

- zálohování tiskových parametrů pro případnou výměnu tiskárny

- parametry a servisní přístup s diagnostickými nástroji jsou chráněné heslem

- 1x taktový vstup (24V PNP / NPN napájení bez potenciálu nebo interně) pro obě tiskárny

a

- 2x taktový vstup (24V PNP bez potenciálu) pro individuální ovládání tiskárny

- 8x výstup signálu (7-24V PNP externí napájení) pro různé indikátory stavu

(včetně elektronického výstupního sekvenčního řízení)

- volitelné: konfigurace tiskárny a displeje se zobrazením aktuálního stavu

(zobrazení přes sériové rozhraní)

 

Společnost KBA-Metronic GmbH je již 40 let předním dodavatelem označovacích zařízení. Tato pozice byla získána taktéž díky široké škále produktů horké ražby. Rozsah našich produktů umožnil vyřešení mnoha aplikací v různých průmyslových odvětvích.

 

Model M05 s navrženou tiskovou plochou 50 x 80 mm byl vyráběn od roku 1980. Tiskárna M05 byla používána vždy při tisku velkých ploch, jako např. v potravinářství a kabelovém průmyslu nebo u stíracích fólií.

 

Poptávka po horkoražebních zařízeních s velkou tiskovou plochou pokračuje i dnes. Proto bylo rozhodnuto o vývoji navazujícího zařízení se stejnou tiskovou plochou, ale rozvinutými s inovovanými standardy bezpečnosti, designu a ovládání.

 

 

hpdSYSTEM magno k dispozici již nyní!

 

Více informací naleznete již brzy zde

Naše služby

Vedle prodeje tiskových strojů nabízíme také jejich pronájem, nebo se o potisk postaráme formou zakázky.

Pronájem
Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem značících zařízení, tzv. full servis (operativní leasing, nebo outsourcing). Je to výhodný způsob...více
Zakázkové značení
Zakázkové značení, které zhotovujeme na vlastních laserech nebo ink-jetových tiskárnách, je vhodné pro firmy, pro které je pořizování vlastn...více
Servis
Poskytujeme autorizované servisní služby pro veškerá zařízení z naší nabídky. Kromě pravidelných servisních prohlídek a běžných oprav pos...více
Použité stroje
V této sekci naleznete aktuální nabídku použitých zařízení za výhodnou cenu. Veškeré stroje jsou prověřeny našimi servisními techniky a po...více