Dopad koronaviru (COVID-19) na naše fungování


 

Dopad koronaviru (COVID-19) na naše fungování

Vážení zákazníci a obchodní partneři,
V souvislosti s koronavirem COVID-19, šíření viru i opatření proti němu, jako jsou vládní nařízení nebo omezení provozu plně respektujeme. Rádi bychom vás ujistili, že toto vše má minimální dopad na schopnost naší firmy řádně fungovat.  Rádi bychom Vás v této velmi těžké situaci ubezpečili, že jsme připraveni poskytovat Vám i nadále maximální možnou podporu ať už se jedná o poskytování našich služeb, dodávek náhradních dílů, kapalin či strojů.
S cílem zajištění maximální možné kvality služeb jsme Vám k dispozici za pomocí vzdáleného přístupu: E-maily, telefony, videokonference, sociální sítě, tak, abychom co nejvíce chránili Vás naše zákazníky, naše zaměstnance a partnery. Jsme flexibilní a vždy se budeme snažit Vám poskytnout pomoc a řešení problému. Žádáme Vás o porozumění ohledně současné situace a věříme, že společně s Vámi nalezneme řešení v případě mimořádných událostí.

Budeme dále pokračovat v monitorování situace a poskytneme Vám veškeré aktualizace, které by mohly mít vliv na naši spolupráci.

Všem, na něž se vztahuje COVID-19, přejeme rychlé uzdravení a děkujeme všem zdravotníkům, kteří pomáhají potřebným.

 

 
 
ÚVODNÍ STRÁNKAKONTAKT
CHCETE PORADIT