Chcete získat přehled v moderních technologiích značení laserem nebo mikroúderem? Zjistit, která alternativa je nejvhodnější pro vaši výrobu, kde je prostor pro efektivitu a zlepšení? Vše během jednoho dne a navíc přímo v místě dění?

Pozvěte nás na návštěvu 

Rozhodli jsme se našim zákazníkům přiblížit technologie průmyslového značení osvědčeným způsobem. Ukážeme vám značení laserem nebo mikroúderem v akci. 

Vyjíždíme už za měsíc 

Zvažujete inovaci? 

Zajímá vás, co by šlo dělat lépe?

Potřebujete trvalý a neodstranitelný popis?

Je pro vaši výrobu vhodný laserový přístroj? 

Nebo snad raději mikroúderové značení? 

Pokud vás zajímá, jaké máte možnosti a jak by mohla vypadat optimalizace vašich systémů, vyplňte registrační formulář. Vyberte si technologii, která vás zajímá, a my vám ji předvedeme v praxi. Zjistíte, jak funguje, a obdržíte doporučení optimálního řešení vašich procesů. 

Aniž byste z firmy vytáhli paty. A to už stojí za zvážení, ne?

Kdo jsme 

Jsme Liftec, průvodci po tématech průmyslového značení a automatizace již téměř třicet let. Umíme navrhnout optimální řešení, poskytnout spolehlivý servis, v technologiích se vyznáme, rozumíme nástrahám a umíme je řešit. 

Chcete se s námi potkat? 

Od 1. 11 – 30. 11.  jsme k mání v Čechách.

Zajistěte si zastávku ve vaší firmě. Vyplňte formulář. Pro všechny zájemce, které navštívíme, máme připravený malý tematický dárek. 

Těšíme se na setkání, tým Liftec 

Informace od zákazníka:  LIFTEC | Průmyslové značení a automatizace | Všechna práva vyhrazena ©2022
   
   

   Mám zájem o
   Dozvěděl jsem se o vás