Pro naše zákazníky jsme připravili novinku v podobě třech variant konfekčních stanic pro laserové značení.

Máte na výběr z řad mini, midi a maxi.

Do těchto stanic umíme integrovat veškeré nabízené lasery od pevnolátkových, vláknových až po CO2 lasery. Mimo výše zmíněné umíme zajistit integraci i specifických laserů Green a UV s průhledovým plexisklem, které filtruje danou vlnovou délku použitého laseru. Můžete sledovat právě probíhající děj uvnitř stanice, což oceníte zejména při nastavování správných laserových parametrů.


STANICE MINI

Pro menší díly, štítky a drobné produkty se skvěle hodí stanice mini, s manuálními dveřmi a elektricky stavitelnou Z-osou.


 

STANICE MIDI

Pro větší díly a složitější aplikace nabízíme stanici midi, která je zlatou střední cestou v oblasti krytovaných laserových stanic. Kromě výše zmíněných atributů stanice midi nabízí navíc automatickou Z-osu, kterou lze nastavit přímo v programu laseru. Při zvolení definované zprávy se tak stanice automaticky nastaví do požadované ohniskové vzdálenosti. Díky tomu toto nemusí dělat obsluha ručně pomocí tlačítek na čelním panelu. Dále stanice nabízí automatické otevírání a zavírání dveří, což ji předurčuje pro částečné zautomatizování procesu značení ve vaší společnosti.

 


STANICE MAXI

Třetí a zároveň největší stanicí je samostatně stojící varianta maxi. Tato varianta nabízí největší možnosti personalizace pro zákazníka. Je možno ji vybavit externími osami pro zvýšení popisového pole, dále nabízí možnost značení nadrozměrných těles – díky odnímatelným bočnicím a v neposlední řadě nabízí také největší vnitřní prostor.

LIFTEC | Průmyslové značení a automatizace | Všechna práva vyhrazena ©2022