SERVIS

Autorizované servisní služby a prohlídky

Poskytujeme autorizované servisní služby pro veškerá zařízení z naší nabídky. Kromě pravidelných servisních prohlídek a běžných oprav poskytujeme též celkové repase starších strojů. Dále nabízíme prodej spotřebních materiálů a náhradních dílů pro všechny uvedené značky.

Provádíme pravidelné servisní prohlídky garantující bezproblémový chod strojů, běžné opravy i celkové repase starších zařízení.

Dále nabízíme prodej spotřebních materiálů a náhradních dílů pro všechny uvedené značky.

Pro bližší informace, Vaší poptávku nebo objednávku nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu na servis(@)liftec.cz nebo našeho kontaktního formuláře nebo na servisní lince +420 606 621 247.

 

Historie servisu LIFTEC CZ

Servisní činnost poskytuje firma LIFTEC CZ v oblasti průmyslových bezkontaktních a kontaktních tiskáren již více než 23 let.
Na počátku jsme se zabývali zejména bezkontaktními inkjetovými technologiemi DOD a CIJ, v průběhu dalších let jsme tyto technologie rozšířili o laserové, termotransferové, mikroúderové a další.
Tým servisních techniků firmy LIFTEC CZ vytváří profesionálové, vyškolení specialisté na všechny zastoupené technologie značení. Servisní středisko pokrývá rovnoměrným způsobem celou Českou republiku, abychom tak eliminovali dlouhé dojezdové vzdálenosti.
Servisní činnost zahrnuje jak pravidelnou údržbu, kterou pečujeme o spolehlivost zařízení v provozech našich zákazníků, tak i servisní opravy.
Spokojenost zákazníků je pro nás důležitá, proto kvalitní servisní služby jsou naším dlouhodobým krédem a také zárukou dobrých vztahů s našimi zákazníky.