Zvýšili jste produkci a zvažujete obměnu technologie značení, která by snížila náklady na spotřební materiál? Můžete si vybrat například z pestré nabídky průmyslových laserů CO₂, vláknových nebo DPSS laserů.

Firma LIFTEC CZ má již více než 23 let zkušeností v oblasti průmyslového značení. Nabízíme prodej, servis a pronájem bezkontaktních i kontaktních technologií označování výrobků nebo obalů (datum výroby a spotřeby, šarže, čárové kódy, datamatrix, jednoduchá grafika). Technologie průmyslového značení jako jsou inkjet, laser, mikroúder, horká ražba, termotransfer jsou vhodné zejména pro výrobce větších sérií. Průmyslové značení – tisk etiket jsme schopni nahradit přímým potiskem materiálu a tím snížit náklady na značení výrobků!

Máte již opotřebovanou starou datumovku, řešíte průmyslové značení pneumatik, průmyslové značení kabelů, kondenzátorů nebo označování oceli? Jsme zde, abychom Vám poradili s výběrem vhodné technologie průmyslového značení! Podílíme se na řešení identifikace v průmyslu při sledování průběhu výrobního procesu pomocí čárových kódů, datamatrix a dalších 2D kódů.

Jste výrobci potravin a potřebujete průmyslové značení? Pak tedy jistě značíte datum výroby a spotřeby. Nabídkou moderních technologií průmyslového značení pro velkovýrobce výrazně uspoříme náklady ve spotřebních materiálech. Čím dál více rozšířené průmyslové laserové značení patří k technologiím bez žádného spotřebního materiálu! LIFTEC CZ – odborník na různé způsoby průmyslového značení.

LIFTEC | Průmyslové značení a automatizace | Všechna práva vyhrazena ©2022